Instrukcja korzystania z BIP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Strona Biuletynu Informacji Publicznej Środowiskowego Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli składa się z menu przedmiotowego w lewej części strony oraz z pola publikacji treści na środku strony.

Poruszanie się po stronie umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów.

W górnej części strony po prawej stronie umieszczone zostało narzędzie do zmiany rozmiarów czcionki używanej do wyświetlania strony (A A A). Jeżeli obecny rozmiar jest niewystarczający, a strona jest dla nas mało czytelna, możemy łatwo to zmienić, wybierając odpowiednio większy rozmiar czcionki.

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania umieszczone w górnej części strony. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk "Szukaj". W wyniku otrzymamy listę podstron, na których zawarta jest pożądana informacja. Pod menu przedmiotowym znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej.

W menu przedmiotowym umieszczono łącze do modułu statystycznego BIP, który dostarcza informacji na temat liczby odwiedzin poszczególnych działów.

W górnej części strony znajduje się logo biuletynu odsyłające do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej, prowadzonej przez MSWiA - www.bip.gov.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:ŚDS Zduńska Wola
Data utworzenia:2019-05-01
Data publikacji:2019-05-01
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:954